ارز دیجیتال
ارز دیجیتال

بازارهای مالی

چرا ارز دیجیتال؟

آیا می دانستید ارز های دیجیتال می توانند ، فصل آینده کارت ها و حساب های بانکی باشند و همین حالا شما با داشتن یک کیف پول همراه درگوشی موبایلتان فارغ از ملیت ، فضا ، مکان ، بدون محدودیت و با کمترین کارمزد بانکی هر مقدار ارز انتقال و دریافت نمایید؟

از مهمترین موضوعات در بحث سیستم مالی و بانکی سنتی رایج در دولت ها می توان بر پایه اعتبار و مکان اعتبار کاربر دانست.

   ما کجا زندگی می کنیم ؟

ایران

   ایران

کشوری در آسیای غربی ، با سیستم بانکداری متمرکز که یکی از پر تحریم ترین ، کشور های سازمان ملل و همچنین ایالات متحده امریکا می باشد ، و این به این معناست که هرکدام از ما برای ارتباط با سیستم مالی دنیا درگیر تحریم های ناعادلانه قرار داریم و به راحتی نمی توانیم با دنیای آزاد ارتباط برقرار کنیم.
تحریم ایران
سیستم بانکی کشور های دنیا بصورت متمرکز اداره می شود و این معناست که دولت ها و اشخاص بانفوذ در سیاست کشورها اداره آنها نقش دارند ، از این رو زمینه تحریم و تغییرات در مسیر  بانکی و مالی مردم به عنوان کاربران سیستم بانکی فراهم است ، ولی در این سوی سیستم سنتی بانکی دنیا سیستم های نوین بانکی و مالی به نام رمز ارز ها و ارز های دیجیتال ویژه بیت کوین وجودارند که به صورت غیر متمرکز اداره می شوند و به این معنا هیچ شخص و دولتی نمی تواند آن را کنترل کند و همچنین استخراج کنندگان و قرار داد بیت کوین ، بصورت یک قرار داد هوشمند و غیر قابل تغییر اداره می شود.
از سوال اصلی این پست که “چرا ارز دیجیتال؟ ” دور نمی شیم و جزئیات بیشتر رو در بحث بعدی دنبال می کنیم.

راه حل ارز دیجیتال برای ایرانی ها

هر روزه بر شمار تعداد کشور ها ، شرکت های بزرگ و همچنین سرمایه گذاران کوچک ، بزرگ تایید کننده ، بیت کوین افزوده می شود و روز به روز این مارکت درحال کشف قلمرو ها قیمتی جدید می باشد و کسب درآمد در این مارکت مورد اقبال ، مردم جهان به عنوان پولی واحد برای تمام مردم جهان قرار گرفته است.
و از این رو شما با ورود به فضای مالی بازار های ارز دیجیتال عملا از تحریم های ناعادلانه خلاص شده و به راحتی می توانید با تمام دنیا بصورت ؛ پرسرعت ، ایمن ، کارمزد کم و قانونی ارتباط مالی برقرار کنید.

ارزش بیت کوین

ارزش بیت کوین در حال حاضر با مبلغی حدود 30.000 هزار دلارآمریکا معامله می شود ،و به تمامی فعالین بازار های مالی ثابت کرد، که کسانی که از خریداران و نگهداران بیت کوین پس از مدت حدود دوازده سال عمر بیت کوین بوده اند در صورت نگهداری آن تا این تاریخ ، هم اکنون در سود بسر می برند.
و لذا با خرید فروش در بازار های ارز دیجیتال با توجه به آموزش و درک چهار عنصر کیلیدی بازار های مالی از جمله تحلیل تکنیکال ، تحلیل فاندمنتال ، روانشناسی معملات و مدیریت سرمایه می توانیم در داخل کشور بدون دغدغه ، درآمدهای بالای دلاری داشته باشیم.

بیت کوین و ارز های دیجیتال جوان می توانند ؛ شروع ماجرا باشند و برای کسب کار های کوچک و بزرگ در فضای دیجیتال اقیانوس های بی انتهای کسب درآمد از اینترنت باشند.

بیت کوین پولی واحد در جهان

امروزه شما با یک گوشی همراه و یک کیف پول دیجیتال قادر خواهید بود در تمام اقصی نقاط جهان از تمام امکانات پولی و بانکی برخودار باشید و به آسانی خرید کنید ، انتقال دهید و دریافت نمایید.

از کجا شروع کنیم ؟

دوره جامع ارز دیجیتال بصورت مقدماتی و پیشرفته در شماره اول و دوم مجله منتشر شده ؛
برای آشنایی تعاریف مقدماتی و پایه ای شناخت ارز های دیجیتال و همچنین بازار های مالی می توان به دوره جامع ارز دیجیتال مراجعه نمایید.
و برای درک حرفه ای تر ارز های دیجیتال به صورتی که در بازار حضور فعال و پرسودداشته باشید می توانید دوره جامع ارز دیجیتال پیشرفته مراجعه نمایید.
چرا ارز دیجیتال؟
آکادمی بایننس فارسی
آکادمی بایننس فارسی
فروشگاهخانهحسابمجلات