فرصت مناسب جهت کسب درآمد یورو تضمینی و قابل دریافت

صحفه اصلی مایا
صحفه اصلی مایا

شرکت راه اندازی و توسعه نرم افزار MAYA GROUP

در قلب تمام پروژه های مایا ، مدرن ترین فناوری و آخرین روند برنامه نویسی و طراحی قرار دارند. دقیقاً همین امر به طور سودمندی مایا را از رقبای ما متمایز می کند و به شما امکان می دهد همیشه با مایا در قله باشید.

درباره مایا ؛
ما از شما استقبال می کنیم و اینجا هستیم تا بتوانیم خدمات بالاتری را به شما ارائه دهیم. ما یک شرکت جوان IT به نام مایا گروپ هستیم که در مونته نگرو ، مستقر هستیم. ماموریت ما گسترش تجارت با شما و ارائه راهکارهای نرم افزاری قابل اعتماد و قدرتمند به شما است. تخصص اصلی ما توسعه خدمات وب پیچیده با استفاده از مدرن ترین فن آوری ها در زمینه برنامه نویسی و طراحی است.
  “

مایا گروپ
مایا گروپ

خدمات مشاغل مایا

یکی از جنبه های چشم انداز مایا ادغام است. تمام پروژه های شرکت مایا گروپ با استفاده از یک پایگاه داده واحد ، یک حساب کاربری واحد و یک برنامه وابسته واحد. این بدان معناست که در هر یک از پروژه های ما ممکن است با همان ورود و رمز ورود به سیستم وارد شوید ، موجودی شما در تمام پروژه های ما یکسان خواهد بود و همچنین کلیه شرکت های وابسته شما ذخیره می شوند.

خدمات شغلی مایا
خدمات شغلی مایا

مایا بازاریابی مشترکی را برای همه پروژه های خود فراهم کرده و قوانین حرکت وجوه و شرایط برنامه وابسته به این بازاریابی مشترک ستون فقرات کل پروژه ما است.  مایا بازاریابی فردی هر پروژه را ذکر می کند ،  شرایط و ضوابطی است که منعکس کننده وظایف تخصصی پروژه خاص است.

دریافت دستمزد

  • موجودی خود را از طریق Pay Pal ، VISA / MasterCard ، Bitcoin ، AdvCash ، Payeer و Yandex.Money تکمیل کنید.
  • وجهی را به Pay Pal ، Payeer و AdvCash برداشت کنید
  • حداقل مبلغ شارژ 1 یورو است
  • حداکثر مبلغ برای شارژ 1000 یورو است

حداقل مقدار برای برداشت شامل سه مرحله است:

 

  • مرحله 1: حداقل مبلغ برداشت 30 یورو است (حداقل مقدار اولیه برداشت وجه برای همه کاربران)
  • مرحله 2: حداقل مبلغ برداشت 20 یورو است (برای فعال سازی: 10 نفر از شرکت های وابسته به Lever 1st که با هر سیستم پرداخت موجودی را پر می کنند)
  • مرحله 3: حداقل مبلغ برداشت 10 یورو است (برای فعال سازی: 20 نفر از شرکت های وابسته به Lever 1st که با هر سیستم پرداخت موجودی را پر می کنند)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاهخانهحسابمجلات