سوالات متداول

سؤالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

آیا برای شروع کسب کار در اینترنت نیاز به سرمایه دارم؟

اینترنت راه های بسیار متفاوتی برای کسب درآمد در اختیار اشخاص قرار میدهد ، و بعلت وصعت فضای درآمد زایی از بستر اینترنت شما اگر سرمایه داشته باشید به شکل های ساده تری می توانید درآمد کسب کنید ولی این موضوع باعث نمی شود که کسانی که سرمایه مالی ندارند ناامید باشند، شما با کسب مهارت طی اموزش های حرفه ای می توانید درآمد های حرفه ای کسب کنید.

آیا برای شروع بکار و راه اندازی کسب کار اینترنتی خودم باید تجربه برنامه نویسی داشته باشم؟

خیر ، اگر شما علاقه مند به کسب درآمد از اینترنت باشید ، برای حل هر مشکل با کمک نوآوری و بستر های بروز که اماده کمک به شما می باشند مشکلاتان را پشت سر می گذارید وباتلاش وپشتکار همچنین راهنمایی های تیم ما به اهداف خود نزدیک و نزدیکتر می شوید.

حداقال سرمایه برای شروع فعالیت در بازار های ارز دیجیتال ؟

شما حتی میتوانید با ده دلار شروع به سرمایه گذاری در بازار های ارز دیجیتال نموده.

مهمترین فاکتور های آموزش شناخت بازار ارز های دیجیتال ؟

مهمترین فاکتور کار با بازار های مالی میتوان به :

  1. تحلیل فاندامنتال
  2. تحلیل تکنیکال
  3. روانشناسی معاملات
  4. استراتژی معملاماتی
    این مجله در دوره جامع ارز های دیجیتال بصورت مقدماتی و پیشرفته تمام ابعاد مورد نیاز شناخت بازار های مالی رو شرح داده.

 

از کجا باید برای شغل خود ثبت نام کنم؟
راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبارسنجی یک مدل کسب و کار مقیاس پذیر آغاز شده است.

مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.
چگونه می توانیم به مجلات آموزشی دست پیدا کنیم ؟

برای دستیابی به مجلات آموزشی تخصصی ابتدا در سایت ثبت نام کنید و بعد در قسمت پنل کاربری نسبت دریافت فایل های آموزشی اقدام فرمایید.

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.

    فروشگاهخانهحسابمجلات